• img(5).jpg
  • img(1).jpg
  • img(3).jpg
  • img(2).jpg
  • img(4).jpg

افتتاح پست 132/20 کیلوولت موقت چهواز در شهرستان پارسیان با حضور استاندار هرمزگان

طی مراسمی با حضور جناب آقای دکتر جادری استاندار هرمزگان ،جناب آقای مهندس کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان و جمعی از مقامات و مسئولین استانی در شهرستان پارسیان افتتاح شد.
  مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان در مراسم افتتاح پست20/132 کیلوولت موقت چهواز ، ضمن خیر مقدم و تبریک هفته دولت گفت : از تعداد 6 پروژه انتقال و فوق توزیع مربوط به اینشرکت تعداد 2 پروژه به ارزش 120 میلیارد ریال سهم شهرستان پارسیان بوده است.
 
  مهندس کهوری گفت : پست 20/132 کیلوولت موقت چهواز با تلاش شبانه روزی همکاران ما در شرکت برق منطقه ای هرمزگان و براساس پیش بینی های انجام شده تا قبل از تابستان جاری بهره برداری و تقدیم مردم شریف منطقه گردید.
 
  مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان در مراسم افتتاح پست موقت چهواز گفت : این پست دارای یک خط 132 کیلوولت و یک ترانس 20/132 کیلوولت با ظرفیت 30 مگاولت آمپر بوده که با توجه پیش بینی های انجام شده شده حداقل تا 7 سال آینده جوابگوی رشد بار منطقه خواهد بود و این درحالیست که طرح دائم این پست نیز در همین محل و ظرف چند سال آینده احداث خواهد شد .
 
  مهندس کهوری در خاتمه از تلاشهای خستگی ناپذیر همکاران برق منطقه ای هرمزگان و همچنین حمایتهای مسئولین استان و شهرستان پارسیان تشکر و قدردانی نمود.
 
  استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح پست موقت چهواز ضمن تشکر و قدردانی ویژه از تلاشهای سازنده آقای مهندس کهوری در بخش تامین برق و برقرسانی ، تصریح کرد : برق در استان هرمزگان با توجه به گرمای هوا برای مردم بسیار مهم و حیاتی است و اقدامات خداپسندانه و جهاد گونه مجموعه وزارت نیرو بالاخص تلاشگران صنعت برق همواره موجبات شادمانی مردم را فراهم نموده است.
 
  دکتر جادری در ادامه افزود : در شرایط فعلی اقتصادی جامعه ، افتتاح 6 پروژه انتقال و فوق توزیع به ارزش 500 میلیارد ریال طبق برنامه های پیش بینی شده و بدون هیچگونه تاخیر گویای تلاشهای بسیار ارزنده آقای مهندس کهوری و همکارانشان در مجموعه برق منطقه ای هرمزگان بوده که در واقع یک رکورد محسوب می شود و همه این اقدامات شایسته تقدیر می باشد.
 
  استاندار هرمزگان گفت : افزایش 700 مگاواتی ظرفیت تولید برق در استان و احداث ماهیانه یک پروژه در حوزه انرژی کاری بزرگ و بی سابقه است و در بخش تولید برق و انرژی یکی از دغدغه های مهم ما مرتفع شده است و در هرمزگان برق مطمئن داریم و نیروگاههای خوبی در دست احداث است که برای تبدیل به قطب صنعتی سرمایه هایی هستند که می تواند چرخ اقتصادی کشور را به رونق در بیاورند.

 لینک خبر :

http://www.hrec.co.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/ID/222/-20132-----